Hodowla bażantów w KlonieO nasTargi i wystawyBazanty.pl na Expo Hunting 2012
Sklep hodowlany.pl

Bazanty.pl na Expo Hunting 2012

Hodowla bażantów łownych w Klonie na targach łowieckich EXPOHunting 2012

Stoisko bażantów na targach EXPOHunting 2012

W tym roku mieliśmy przyjemność po raz pierwszy wystawiać się na targach łowieckich EXPOHunting w hali Expo Silesia w Sosnowcu. Znalezienie się wśród grona wielu znamienitych marek sprawiało, że niniejsze doświadczenie jest dla nas tym bardziej cenne. Uczestniczenie w targach było niezmiernie ciekawym i pouczającym przeżyciem, które z pewnością wpłynie na naszą przyszłą działalność.

Stoisko bażantów na targach

Stoisko bażantów na targach EXPOHunting 2012

Pawilon "Bazanty.pl" co prawda nie znajdował się w centrum wystawy, jednak jego konstrukcja przyciągała wzrok. Nasz punkt został zaaranżowany na wzór dużej woliery. Dodatkowo, ściany przyozdabiały wielko-formatowe fotografie z naszej hodowli, które zachwycały liczne grono odwiedzających. Hitem okazał się model bażanta, który został uwieczniony na wielu, robionych przez Państwa, zdjęciach.

Nasze stoisko miało nr 80 i cieszyło się zainteresowaniem nie tylko ze strony kół łowieckich, ale również prywatnych hodowców, czy biur polowań. Zwiedzający pytali o istotne kwestie dotyczące naszej hodowli bażantów w Klonie, m. in.: gdzie się znajduje hodowla, jaki jest jej typ, jaki gatunek ptaków pielęgnujemy oraz przede wszystkim czy łatwo można je zasiedlać na terenie łowisk.

Stoisko bażantów na targach EXPOHunting 2012

Miłe rozmowy ze gośćmi

Mieliśmy okazję w praktyce przekonać się, jakie są Państwa oczekiwania i ku naszemu zadowoleniu musimy stwierdzić, że udało nam się je spełnić. Zależało nam przede wszystkim, by wymienić się doświadczeniami, które na pewno w najbliższym czasie postaramy się zrealizować. Hodowla bażantów jest naszą pasją, w którą w pełni się angażujemy. Mamy nadzieję, że podczas rozmowy Państwo to odczuli.
Każdy zainteresowany otrzymywał ulotkę informacyjną wraz z wizytówką oraz drobny upominek. Targi trwały 3 dni (od piątku do niedzieli) i trzeba przyznać, że był to naprawdę satysfakcjonujący dla nas i mamy nadzieję, że również dla Państwa, czas.

DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYCH TARGACH!
';