Hodowla bażantów w KlonieTransport bażantów
Sklep hodowlany.pl

Transport bażantów

Transport bażantów i kuropatw jest kluczowym elementem w naszej hodowli. Dlatego też podobnie jak w infrastrukturę fermy, inwestujemy w odpowiedni tabor samochodowy. Pozwalający bezpiecznie i komfortowo dostarczyć bażanty i kuropatwy do naszych klientów. Tranport realizujemy na każdym etapie hodowli.

  1. Nasza flota transportowa
  2. Transport piskląt - międzynarodowy przewóz piskląt
  3. Transport bażantów i kuropatw na terenie całej Europy
  4. Transport piskląt - międzynarodowy przewóz piskląt
  5. Wysyłka ptaków kurierem

Nasza flota transportowa

  • Posiadamy flotę wyspecjalizowanych pojazdów wyposażonych w odpowiednią wentylację, systemy pojenia, skrzynki transportowe i satelitarny system kontroli trasy przejazdu.
  • Posiadamy licencję przewoźnika z uprawnieniami do transportu żywych zwierząt na terenie całej Europy i Azji. Nasze bażanty dostarczamy w najdalsze zakątki Europy i kraje zachodnie i środkowej Azji.
  • Nasi kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia i licencje, przeszli odpowiednie kursy i szkolenia by zabezpieczyć transport bażantów zapewniając im jak najlepsze warunki podczas drogi.
  • Dla wygody naszych klientów bażanty dostarczamy w skrzynkach z tworzywa sztucznego, skrzynkach drewnianych i kartonach jednorazowych.

Poza transportem dorosłych i młodych bażantów, transportem piskląt posiadamy pojazdy i doświadczenie w transporcie jaj lęgowych bażantów. Jaja lęgowe dostarczamy w dowolne miejsca w Europie. Współpracujemy nadzorem weterynaryjnym, organizujemy kompleksową obsługę transportów.
Świadczymy usługi zewnętrzne transportu żywych bażantów, piskląt jak i jaj lęgowych.

Transport bażantów i kuropatw na terenie całej Europy

Transport bażantów i kuropatw

Transport bażantów i kuropatw

Transport bażantów na transport międzynarodowy

Transport bażantów na transport międzynarodowy

Nasza hodowla dysponuje profesjonalnym transportem specjalnie przystosowanym do transportu jaj lęgowych, piskląt, bażantów 6 tygodniowych i dorosłych. Nasze auta posiadają dopuszczenie do transportu bażantów i kuropatw na terenie całej Europy. Specjalnie przeszkolenie i doświadczenie kierowcy posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i zezwolenia. Nasz transport posiada nadzór i pełne dopuszczenia do transportu żywych zwierząt na trasach cełj Europy. Pojazdy transportowe do przewozu żywych bażantów i kuropatw posiadają autonomiczną wentylację i transportowy system pojenia.

Transport piskląt - międzynarodowy przewóz piskląt

Załadunek piskląt do transportu

Załadunek piskląt do transportu

Karton do transportu piskląt

Karton do transportu piskląt

Dysponujemy flotą samochodów przystosowanych do transportu piskląt 1-dniowych bażantów i kuropatw prosto z wylęgarni. Dzięki specjalistycznym zabudowom w naszych pojazdach posiadamy możliwość międzynarodowego transportu piskląt w kontrolowanych warunkach temperaturowych. Dzięki wyposażaniu pojazdów w system czujników połączony z wydajną aparaturą, przewożone przez nas pisklęta mają zapewniony najwyższy komfort podróży. Bezpiecznie dostarczone pisklęta dają pewność łatwego i bezproblemowego odchowu, co przełoży się na najwyższej jakości bażanty i kuropatwy doskonale nadające się do introdukcji.

Wysyłka ptaków kurierem

Kuropatwy gotowe do wysyłki ptaków kurierem

Kuropatwy gotowe do wysyłki ptaków kurierem

Paczka przygotowana do wysyłki ptaków kurierem

Paczka przygotowana do wysyłki ptaków kurierem

Na specjalne życzenie realizujemy wysyłki ptaków kurierem. Dla dostaw na terenie Polskim w szczególnych przypadkach, jeśli nie możemy dojechać ze względu na lokalne zakazy lub ograniczenia w ruchu pojazdów, możemy zaproponować wysyłkę ptaków kurierem. Opcja ta dotyczy tylko dorosłych ptaków, które taką podróż znoszą bez problemu. Najczęściej w ten sposób realizujemy wysyłkę kuropatw. Wysyłki kurierem realizujemy od poniedziałku do środy, tylko gdy warunki pogodowe (brak upałów) pozwalają na taką formę transportu. Szczegóły i terminy wysyłki są zawsze ustalane z odbiorcą, aby wyeliminować ryzyko niepotrzebnych opóźnień w transporcie.
Do wysyłki ptaków należy stosować się do zasad wysyłki ptaków kurierem. Stosujemy tylko i wyłącznie specjalistyczne kartony do wysyłki ptaków.



Świdczymy także usługi transportu dla innych hodowli bażantów, jak i innych ptaków oraz drobiu hodowlanego.

';