Hodowla bażantów w KlonieO nasTargi i wystawyBazanty.pl na HUBERTUS EXPO 2012 w Warszawie
Sklep hodowlany.pl

Bazanty.pl na HUBERTUS EXPO 2012 w Warszawie

Hodowla Bażantów w Klonie na Hubertus Expo 2012
W dniach 27-29 kwietnia 2012 Hodowla Bażantów w Klonie wzięła udział w IX Międzynarodowych Targach Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2012, które odbywały się w Warszawie. Jak się okazało byliśmy jedynym wystawcą, posiadającym stoisko z tematyką poświęconą wyłącznie hodowli bażanta łownego.
Hodowla Bażantów w Klonie na Hubertus Expo 2012

Nasze stoisko

Nasze stoisko, wraz z zaprzyjaźnioną firmą FERMO, znajdowało się w głębi hali wystawowej. Już od pierwszego dnia targów towarzyszyła nam wspaniała pogoda, która po części miała wpływ na liczbę zwiedzających. Niemniej jednak, HUBERTUS EXPO odwiedziła duża liczba pasjonatów myślistwa, samym myśliwych, kół łowieckich i biur polowań. To właśnie ta ostatnia grupa stanowiła największe grono zainteresowanych naszym stoiskiem.

Stoisko bażanty.pl i zainteresowani

Goście na nasyzm stoisku

Koła łowieckie poszukując bażantów do introdukcji, największą uwagę przykładały do miejsca i warunków, w jakich przebywają hodowane przez nas bażanty. Myśliwym podobał się fakt, że nasze ptaki, które będąc trzymane na cichym i dość odosobnionym terenie, wychowywane są w warunkach przypominających te naturalne. Jest to jak najbardziej zrozumiałe, ponieważ każdy myśliwy wybierając się na polowanie oczekuje od zwierzyny, aby ta była dzika i nie czekała na łowcę siedząc nieopodal na gałęzi, będąc łatwym celem.

Stoisko bażanty.pl na Hubertus Expo 2012 - widok z góry.

Dużą wagę przykładaliśmy do wyglądu naszego stoiska, które miało przypominać bażancią wolierę. Za sufit posłużyła nam siatka polietylenowa używana do pokryć wierzchnich wolier. Ściany boksu przyozdabiały zdjęcia dużego formatu, przedstawiające sceny z naszej hodowli w Klonie. Efekt końcowy zaowocował ciekawym, cieszącym oko stoiskiem. Zainteresowani często przystawali przy naszym boksie, zabierając ulotki informacyjne i prowadząc niekiedy dłuższą rozmowę.
Podsumowując, warszawskie targi to do dla nas kolejne cenne doświadczenie. Wystawa HUBERTUS EXPO była również świetną okazją do spotkania zaprzyjaźnionych znajomych, których poznaliśmy jakiś czas temu na targach EXPO SILESIA w Sosnowcu. Bez wątpienia targi w Warszawie możemy uznać za bardzo udane, gdzie mamy nadzieje wrócić już za rok.

Darzbór!

';