Hodowla bażantów w KlonieO nasTargi i wystawyBazanty.pl na Expo Hunting 2015 w Sosnowcu
Sklep hodowlany.pl

Bazanty.pl na Expo Hunting 2015 w Sosnowcu

W dniach 10-12 kwietnia 2015 odbyła się kolejna – szósta już edycja prestiżowych Targów Łowieckich Expo Hunting w Sosnowcu. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tej słynnej wystawie. Impreza organizowana przez Expo Silesia przyciąga z roku na rok coraz to więcej firm i zwiedzających z całego świata.

Nasze stoisko

Bazanty.pl na targach Expo Hunting 2015

Nasze stoisku przez cały okres trwania wystawy cieszyło się dużą frekwencją. Poza prezentacją naszej hodowli bażantów i możliwością przedstawienia oferty potencjalnym nowym odbiorcom, czas mijał na miłych spotkaniach i pogawędkach w gronie myśliwych i pasjonatów polowań. Ta targach spotkaliśmy się z wieloma naszymi stałymi klientami. Jest dla nas niezwykle budujące, iż każdorazowo chwalono nasze piękne bażanty oraz profesjonalizm obsługi. Targi łowieckie to dla nas okazja do swobodnej rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów. Już pojawiły się w naszej głowie pomysły jak jeszcze bardziej usprawnić obsługę polowań, sposób dostawy bażantów łownych i introdukcję ich w łowisko, tak by dobrze się zaaklimatyzowały i w sezonie lęgowym wyprowadziły skuteczne lęgi.

Jaja bażantów na targach łowieckich

Podziękowania

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili targi Expo Hunting i przy okazji spotkali się z nami na stoisku Hodowli Bażantów Łownych w Klonie. Cieszymy się, iż piękna idea łowiectwa i myślistwa jest coraz bardziej popularna.

';